- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Skladacia záhradná stolička 4 ks Dekorhome
Skladacia záhradná stolička 4 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tieto drevené záhradné stoličky budú skvelým doplnkom na záhradu, terasu alebo dvorček.
Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné.
Drevené rámy týchto záhradných stoličiek zaisťujú pevnosť a stabilitu. Pokiaľ tieto terasové stoličky nepoužívate, môžete ich ľahko zložiť, a nezaberú vám tak veľa miesta.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:
hnedá
Materiál:
akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 51,5 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 39 cm
hĺbka sedu: 36 cm
výška sedu: 43 cm
Hmotnosť:
17,5 kg
Balenie obsahuje: 4 x stoličky
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 51,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 51,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skladacia záhradná stolička 6 ks Dekorhome
Skladacia záhradná stolička 8 ks Dekorhome
Hliníková pergola 3,12 x 3 m biela / polykarbonát Dekorhome
Hliníková pergola 3,12 x 3 m biela / polykarbonát Dekorhome
Průhledná (čirá)
Skladom
874.60 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
874.60 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
874.60 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
992.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 048.90 €
Skladacia party stan s bočnicami 3x6 m Dekorhome
Skladacia party stan s bočnicami 3x6 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
272.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
231.90 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
262 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
265.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
282.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
263.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
282.70 €
Záhradný jedálenský set 11 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 11 ks Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
1 076.30 €
Sivá
Nie je skladom
1 188.10 €
Šedá / akácie
Nie je skladom
1 308.50 €
Černá / akácie
Nie je skladom
1 160.40 €








