Skladací záhradný stolík akácie D0030 Dekorhome
Telefonická objednávka
Záhradný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva ošetreného prírodným olejom, skvele preto odoláva poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť.
Robustná stolná doska s latkovým mriežkovým dizajnom vám ponúka priestor na servírovanie občerstvenia.
Stolík je skladací, takže ho môžete jednoducho prenášať a uložiť, keď ho práve nepoužívate.
Zostavenie stolíka je ľahké.
Farba:
prírodná akácia
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 46 cm
Materiál:
masívne akáciové drevo s prírodnou olejovou povrchovou úpravou
Hmotnosť:
4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| MATERIÁL BALENIA | Karton |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradné ležadlo s podnožkou akáciové drevo
Záhradné ležadlo s podnožkou akáciové drevo
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
159.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
288 €
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 14 dní
135.50 €
Krémová
Nie je skladom
154.50 €
Antracit
Nie je skladom
154.50 €
Záhradný úložný box HOLLYWOOD 270L
Záhradný úložný box HOLLYWOOD 270L
Hnedá
Skladom
Grafit
Skladom







