- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Skladací záhradný lavička biela 2ks
Skladací záhradný lavička biela 2ks
Kód produktu: 41569
Telefonická objednávka
Tento praktický set skladacích lavíc sa výborne hodí na pikniky, party a kempovanie.
So svojou dĺžkou 180 cm vám záhradné lavice poskytnú veľa miesta.
Vďaka oceľovým rámom sú lavice veľmi stabilné a odolné. Pretože sú vyrobené z plastu HDPE, odolného voči vode a poveternostným vplyvom, dajú sa lavice ľahko čistiť.
Ich nízka hmotnosť zaručuje ľahkú prepravu.
Keď ich práve nepoužívate, môžete lavice ľahko zložiť, aby ste ušetrili viac miesta. Keď sú lavice zložené, dajú sa pohodlne prenášať za vstavanej rukoväti.
Tento set skladacích lavíc je ideálnou voľbou pre vaše výlety.
Farba:
biela / čierna
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 43 cm
Materiál:
oceľ / plast
Hmotnosť:
17 kg

Zobraziť viac

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| SKLADACIE | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze








