- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava VISBY rozkladacia univerzálna L/P
Sedacia súprava VISBY rozkladacia univerzálna L/P
Telefonická objednávka
Rohová rozkladacia sedačka VISBY je celočalúnená a má pružinové jadro.
Sedačka je univerzálna, dá sa zložiť s rohom na pravej alebo ľavej strane.
Jedným ťahom sedačku rozložíte na lôžko, vďaka ktorému máte razom dokonalé miesto na spanie.
Elegantný vzhľad dotvárajú drevené nožičky.
* Upozorňujeme:
Fotografie sú len ilustračné. Látka použitá na čalúnenie môže byť v akejkoľvek sivejalebo hnedej farbe. Závisí to od toho, akú látku má výrobca momentálne k dispozícii. Je teda potrebné počítať s tým, že sedačka príde vo svetlejšom alebo tmavšom odtieni sivej, než je na ilustračných fotografiách. Dekoratívny vankúšik nie je súčasťou dodávky.
Farba:
sivá
Materiál:
látka / masívne drevo / pružina Falista
Rozmery:
šírka: 230 cm
hĺbka: 87/164 cm
výška: 88 cm
šírka otomanu s rohom: 74 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 46 cm
výška spodného priestoru od podlahy: 11 cm
výška chrbtovej opierky: 47 cm
plocha na spanie (ŠxD): 122x200 cm
hmotnosť:
109,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| HĹBKA | 87 cm, 164 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 11 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







