- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia IMPERIO U
Sedacia súprava rozkladacia IMPERIO U
Telefonická objednávka
IMPERIO U, štýlová sedačka, ktorá vám zaistí komfort a relax. Veľkorysé rozmery, ktoré ponúka táto sedačka v tvare U, v kombinácii so zemitými farbami, dodajú vašej obývačke príjemnú atmosféru. Ďalším pozitívom je aj celočalúnené prevedenie, ktoré je príjemné na dotyk. Eleganciu jej dodáva kvalitná látka Tatum v jemných odtieňoch hnedej farby.
Polohovacie opierky hlavy vyzdvihnú jej pozitíva na maximum. 4 opierky hlavy sú nastaviteľné na 5 rôznych stupňov.
IMPERIO U disponuje aj úložným priestorom. Je rozkladacia, pohodlne sa na nej vyspia dvaja ľudia. Plocha na spanie dosahuje rozmery 129x256 cm.
Jadro sedačky je tvorené pružinami faliste a penou v hrúbke 10 cm. Pre vyšší komfort sedenia sú v opierkach integrované elastické pásy a pena s hrúbkou 7 cm.
Farba:
svetlo hnedá / krémová
Materiál:
látka Tatum
výplň sedenia: pružiny falista a pur pena T30KG / m3, hrúbka peny 10 cm
výplň opierky: elastické pásy a pur pena T25 / m3, hrúbka peny 7 cm
Tvar:
U
Orientácia:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 315 cm
hĺbka: 182 cm
výška: 79 / 97 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 42 cm
výška nožičiek: 4 cm
plocha na spanie: 256x129 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
239 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 8 farebných prevedeniach látky Tatum. Dodacia lehota 9-11 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 315 cm |
| HĹBKA | 182 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 239 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 256x129 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 315 cm |
| HĹBKA | 182 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 239 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 256x129 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





























