- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Šatňové skrine
- Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Telefonická objednávka
Multifunkčná a praktická šatníková skriňa s posuvnými dverami ROMUALDA 140 so zrkadlom v prevedení biela, dub Lefkas a čierna interiér zaručene oživí.
Vnútorný dizajn skrine predstavujú dve vešiakové tyče, tri šuplíky a police.
Skriňa šikovne vyplní priestor aj v chodbe či hale, pričom ešte svojim dizajnom priestor opticky zväčší.
Farba:
dub lefkas / čierna / zrkadlo
biela / zrkadlo
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 216 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
147 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 216 cm |
| HMOTNOSŤ | 191,5 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 3 |
| DVERE | Posuvné, Dvojdielne |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Shaggy koberec ARUNA
Toaletný stolík HOLLYWOOD
Toaletný stolík HOLLYWOOD
Biela
Skladom
141.80 €
Čierna
Skladom
141.80 €
Dub artisan
Skladom
141.80 €
Kašmír
Skladom
141.80 €







