- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Fiera
- Šatník FIERA 3D
Šatník FIERA 3D
Telefonická objednávka
Tak ako naše deti rastú a dospievajú, menia sa aj ich pohľad na priestor, v ktorom žijú. Nechcú už nudný nábytok. Vo svojej izbe sa chcú cítiť príjemne, potrebujú ísť s dobou. Predsa len, ak majú k sebe domov pozvať kamarátov, ich detská či študentská izba musí nejako vyzerať. Túto starosť vyriešite veľmi rýchlo a jednoducho sektorovým nábytkom FIERA.
Moderný dizajn, jednoduché prevedenie, neutrálna farba. Čo však vaše dieťa najviac presvedčí, sú atypické kožené úchytky, ktoré robia tento sektor originálnym. FIERA zostava je vyrobená z laminovanej drevotriesky. O kvalite svedčí ABS páskovanie, ktoré chránia hrany nábytku pred poškriabaním a mechanickým poškodením. FIERA stojí na drevených nožičkách, čo uľahčuje upratovanie pod nábytkom. Nábytok FIERA toho ponúka naozaj veľa!
Kombinovaná skriňa FIERA 3D poskytuje dostatok úložného priestoru. V ľavej časti nájdete police, v pravej za dvierkami vešiakovou tyč. Okrem toho skriňa ponúka 4 zásuvky, ktoré sa hodia predovšetkým na bielizeň, drobné oblečenie alebo doplnky, ale využiť ich môžete akokoľvek.
Farba:
biela
Materiál:
DTD laminovaná / ABS / koža
Rozmery:
šírka: 153 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 202 cm
výška nožičiek: 15 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
59 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 202 cm |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, Koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP SKRINE | Vešiaková, Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





