- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Topty
- RTV stolík TOPTY
RTV stolík TOPTY
Telefonická objednávka
Stolík je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Poskytuje dostatočný úložný priestor v podobe dvoch skriniek a dvoch otvorených políc. Úchytky sú chrómové.
K stolíku je možné zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
Farba:
dub sonoma
biela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 46 cm
Materiál:
DTD laminovaná
Hmotnosť:
26,5 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík TOPTY
Konferenčný stolík TOPTY
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
59.40 €
Počítačový stôl TOPTY 1D1S
Počítačový stôl TOPTY 1D1S
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
104.50 €
Dub sonoma / bílá
Odoslanie do 14 dní
104.50 €








