- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava MORA ROH
Rozkladacia sedacia súprava MORA ROH
Kód produktu: KO0000405860
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA SEDACIA SÚPRAVA MORA ROH
Či už si chcete vychutnať oddych po dlhom dni, alebo privítať hostí, rohová sedacia súprava MORA ROH sa prispôsobí vašim potrebám. Doprajte si dokonalý relax v štýlovej sedačke MORA ROH, ktorú ponúkame v pravom aj ľavom prevedení.
- pravá
- ľavá
Výběr provedení zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná

KOMFORT A FUNKČNOSŤ V JEDNOM
Disponuje praktickou rozkladacou funkciou, ktorá sedačku jednoducho premení na priestranné lôžko, ideálne pre nečakaných hostí. S úložným priestorom na odkladanie prikrývok a vankúšov ponúka maximálnu využiteľnosť bez kompromisov v dizajne. Polohovateľné opierky hlavy či výplň v podobe pružina falista a pur pena poskytnú maximálny komfort pri každom sedení.

UNIVERZÁLNY DIZAJN
Čalúnená je sivou látkou Poso, ktorá dokonale zapadne do každého interiéru. To, že je celočalúnená, ju predurčuje na umiestnenie do priestoru. Stabilitu zabezpečujú plastové nožičky v elegantnej čiernej farbe. 

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivá
Materiál:
látka / drevo / pružina falista / kov / PUR pena
Rozmery:
šírka: 236 cm
hĺbka: 170 cm
výška: 68 / 79 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 4,5 cm
plocha na spanie (ŠxD): 123x202 cm
Hmotnosť:
120 kg

Možnost individuálních objednávek sedací soupravy v 6 barevných provedeních látky Poso. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 20% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadán do výroby. Dodací lhůta 6-8 týdnů.
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 236 cm |
| HĹBKA | 170 cm |
| VÝŠKA | 68 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 120 kg |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PREVEDENIE | Pravé, L´avé |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia sedacia súprava PONY
Varianty produktu
Rozkladacia sedacia súprava PONY
Pravé Odoslanie do 14 dní 1 393 € L´avé Odoslanie do 14 dní 1 393 €
Odoslanie do 14 dní
1 393 €
1 684.70 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Varianty produktu
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Pravé Odoslanie do 14 dní 1 584 € L´avé Odoslanie do 14 dní 1 584 €
Odoslanie do 14 dní
1 584 €
1 915.70 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Prijímame predobjednávky
1 584 €
1 932.30 €
Přidat do oblíbených








