- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava MATAR U
Rozkladacia sedacia súprava MATAR U
Telefonická objednávka
Cez deň moderná sedačka av noci posteľ, ktorá ponúka priestor na oddych a spánok. Áno, presne taká je rohová sedacia súprava MATAR U. Jednoducho ju rozložíte na plnohodnotné lôžko o rozmere 135x285 cm.
Pastvou pre oči je obľúbená biela ekokoža v kombinácii s látkou Soro v nestarnúcom sivom farebnom prevedení. Je celočalúnená, postavte ju doprostred miestnosti, aby vynikol jej dizajn a prepracované detaily. Súčasťou sedacej súpravy je šesť veľkých vankúšov a tri malé, ktoré nemusia slúžiť len ako spestrenie sedacej súpravy, ale aj ako pohodlné opretie chrbta. Konštrukcia stojí na plastových nožičkách, ktoré dodávajú sedacej súprave MATAR U potrebnú pevnosť a stabilitu. Sedačka, ktorá do bodky splní všetky vaše predstavy.
Možnosť objednania v 4 farebných prevedeniach ekokože av 7 farebných prevedeniach látky Soro, cena na dotaz. Svoj výber poznamenajte do poznámky v objednávke. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
Farba:
biela / sivá
Materiál:
eko koža / látka Soro 93 / pružina Falista / PUR pena / plast
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 355 cm
hĺbka: 162 / 205 cm
výška: 65 / 76 cm
šírka sedu: 135 cm
hĺbka sedu: 48 / 63 cm
výška sedu: 41 cm
rozmer plochy na spanie: 135x285 cm
výška nožičiek: 4 cm
šírka otomanu: 96 cm
rozmery veľkých vankúšov: 86x40 cm
rozmery stredných vankúšov: 66x40 cm
rozmery malých vankúšov: 35x35 cm
Hmotnosť:
157 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 355 cm |
| HĹBKA | 162 cm, 205 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 355 cm |
| HĹBKA | 162 cm, 205 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Elektrické polohovacie kreslo TV-1192
Elektrické polohovacie kreslo TV-1192
Sivá
Nie je skladom
500 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
500 €
Presklená komoda Dekorhome
Presklená komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
148.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
119.60 €
Sivá
Nie je skladom
134.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
142 €
Šedá lesk
Nie je skladom
153.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
127.40 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
189.80 €









