- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava MANTY
Rozkladacia sedacia súprava MANTY
Telefonická objednávka
Užiť si príjemný a relaxačný večer je ťažko realizovateľné bez pohodlnej sedacej súpravy. S rohovou sedacou súpravou MANTY získate vašu súkromnú oázu pokoja.
Celočalúnená je látkou Matana v hnedej farbe, ktorá poteší všetkých milovníkov interiérového dizajnu, pretože ju pokojne môžete umiestniť aj do priestoru a nechať ju vyniknúť. Pýši sa funkciou rozkladu, jednoducho premeníte sedačku na pohodlné lôžko o ploche 124x192 cm. Polohovacie opierky hlavy sa postarajú o zdravé a komfortné opretie hlavy a chrbta. Sedačka ponúka aj úložný priestor, ktorý rozhodne nezostane nevyužitý. Sedačku podopierajú moderné čierne kovové nožičky.
Nevyhovujú vám rozmery sedačky? Ponúkame vám možnosť poskladať si sedačku podľa vlastných predstáv a vlastnej potreby. Na to vám poslúžia jednotlivé komponenty, ktoré nájdete v našej ponuke. Objednávku si vytvorte na našom e-shope. Doba dodania je obvykle 6-8 týždňov.
Farba:
hnedá
Materiál:
látka Matana 08 / pružina Falista / PUR pena / kov
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 274 cm
hĺbka: 212 cm
výška: 72 / 94 cm
šírka sedu: 143 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 45 cm
rozmer plochy na spanie: 124x192 cm
rozmer otomanu: 111x164 cm
výška nožičiek: 9 cm
šírka opierky na ruky: 25 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
155 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 274 cm |
| HĹBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 155 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 143 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob, 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 274 cm |
| HĹBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 155 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 143 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob, 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















