- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie
- Rozkladacia pohovka s taburetom umelá koža Dekorhome
Rozkladacia pohovka s taburetom umelá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto všestranná rozkladacia pohovka je ideálna na uloženie nečakaných nocľažníkov.
Husto polstrovaná rozkladacia sedačka je čalúnená umelou kožou, ktorá sa ľahko čistí, a bude sa vám na nej veľmi príjemne sedieť.
Drevený rám prispieva k väčšej odolnosti a dlhšej životnosti. A čo viac, pohovku ľahko a rýchlo rozložíte na posteľ a zložíte zase späť.
Vo forme sedačky môžete tiež meniť nastavenia operadla, aby ste si našli čo najpohodlnejšiu polohu.
Samostatný taburet môžete postaviť, kam sa vám zachce.
Farba:
cappuccino
sivá
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
umelá koža / masívne eukalyptové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 197 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 70 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 41 cm
výška operadla od sedadla: 36 cm
výška podrúčiek od sedadla: 10 cm
Rozmery po rozložení:
šírka: 197 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 41 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 44 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 41 cm
Hmotnosť:
35,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 83 cm, 197 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 44 cm, 45 cm, 83 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 36 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ŠÍRKA TABURETU | 83 cm |
| HĹBKA TABURETU | 44 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 41 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 83 cm, 197 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 44 cm, 45 cm, 83 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 36 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ŠÍRKA TABURETU | 83 cm |
| HĹBKA TABURETU | 44 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 41 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Relaxačné masážne kreslo PULSAR 2
Relaxačné masážne kreslo PULSAR 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Odkladací stolík 2 ks drevo / kov Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks drevo / kov Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 10 dní
131.50 €
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 10 dní
149.50 €













