- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka ROBERTO
Rozkladacia pohovka ROBERTO
Kód produktu: V-CH-ROBERTO-SOFA
Telefonická objednávka
Rozkladacia pohovka ROBERTO je čalúnená sivou látkou s dekoratívnym prešívaním a v kombinácii s kovovými nohami bude rozhodne priťahovať pozornosť.
Je rozkladacia, takže ju ľahko premeníte na príležitostné lôžko na spanie.
Farba:
sivá
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 193 cm
hĺbka: 85 / 108 cm
výška: 86 / 58 cm
výška sedu: 58 cm
Nosnosť:
200 kg
Hmotnosť:
40 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Praktický |
| ŠÍRKA | 193 cm |
| HĹBKA | 85 cm, 108 cm |
| VÝŠKA | 58 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Hranaté kreslo látka patchwork / chróm Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 374 €
393.90 €
466 €
Přidat do oblíbených
Hojdacie kreslo CASTRO
Dostupnosť podľa variant
202.10 €
221.40 €
Přidat do oblíbených
Hojdacie kreslo BELMIRO
Varianty produktu
Sivá
Skladom
162.40 €
Krémová
Skladom
141.80 €
Tmavo zelená
Skladom
180.30 €
Hojdacie kreslo BELMIRO
Sivá
Skladom
162.40 €
Krémová
Skladom
141.80 €
Tmavo zelená
Skladom
180.30 €
od 141.80 €
154.50 €
Přidat do oblíbených














