- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo FOFANA
Relaxačné kreslo FOFANA
Telefonická objednávka
RELAXAČNÉ KRESLO FOFANA
Dizajnové kreslo FOFANA sa stane skvelým spoločníkom pre každého, kto si zaslúži poriadny odpočinok po náročnom dni. Kreslo je ideálne na sledovanie TV, čítanie alebo len obyčajnému leňošeniu s pocitom luxusu. Kto by ho nechcel mať doma?
KVALITNÉ PREVEDENIE
Kreslo je potiahnuté naozaj hebkou látkou so štýlovým prešívaním. Veľmi siilné a mäkké polstrovanie zaistí maximálny pocit komfortu. Samozrejmosťou je vysoká chrbtová opierka, ktorá Vám v kombinácii s priestranným sedákom doprajem maximálny pôžitok z odpočinku.
Stabilitu zaisťuje oceľová podnož zakončená čierno lakovanou ružicou s otočným mechanizmom. Vďaka veľkej základni je kreslo pevné a nehrozí prevrátenie pri relaxačnej polohe.

CHVÍLE RELAXU
Užite si ničím nerušené chvíle relaxu s kreslom FOFANA. Nie je nič lepšie ako sa pohodlne usadiť a odpočívať. Kreslo je navrhnuté tak, aby sa v ňom každý cítil ako v bavlnke. Disponuje otočným mechanizmom a priestranným sedákom s optimálnou výškou sedu od zeme, vstávanie z neho tak nebude náročné.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
krémová / čierna
Materiál:
látka / oceľ
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 91 cm
šírka sedu: 60 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
13,2 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks MORINO
Odkladací stolík 2 ks MORINO
Zlatá
Skladom
Rosegold
Skladom
Odkladací stolík 3 ks Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks Dekorhome
Biela
Nie je skladom
87.30 €
Čierna
Nie je skladom
97.20 €
Měděná
Nie je skladom
95.50 €
Dvojmiestna pohovka LUANA
Dvojmiestna pohovka LUANA
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €












