- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo DARIO
Relaxačné kreslo DARIO
Telefonická objednávka
RELAXAČNÉ KRESLO DARIO
Kreslo DARIO s podnožkou sa stane veľkým spoločníkom pre každého, kto si po rušnom dni zaslúži dobrý odpočinok. Kreslenie je ideálne na sledovanie televízie, čítanie alebo iba bežné leňošenie s nohami hore. Kto by doma nuloval klinec?
KVALITNÉ PREVEDENIE
Kreslo je potiahnuté kvalitnou látkou s svislým prešívaním. Velmi silné a mäkké polstrovanie zaistí maximálny pocit komfortu. Samozrejmosťou je vysoká chrbtová opierka, polstrované podrúčky a pomyselnou zlatou bodkou je pridavná podnožka - opora pre vaše unavené nohy.
Stabilitu zaisťuje oceľová podnož zakončená ružicou. Vďaka veľkej základni je kreslo pevné a nehrozí prevrátenie pri relaxačnej polohe.
CHVÍLE RELAXU
Užite si ničím nerušené chvíle relaxu s kreslom DARIO. Nie je nič lepšie ako sa pohodlne usadiť a odpočívať. Kreslo je navrhnuté tak, aby sa v ňom každý cítil ako v bavlnke. Disponuje priestranným sedákom s optimálnou výškou sedu od zeme, vstávanie z neho tak nebude náročné.
FAREBNÉ VARIANTY
Relaxačné kreslo ponúkame v niekoľkých neutrálnych farbách, ktoré zaručujú jeho ľahké začlenenie do akéhokoľvek interiéru a štýlu domácnosti.
- sivá
- béžová
- svetlomodrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 100 cm
šírka sedu: 40 cm
výška sedu: 45 cm
podnožka: 50x45x35-42 cm
Hmotnosť:
25,7 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Odkladací stolík 2 ks MORINO
Odkladací stolík 2 ks MORINO
Zlatá
Skladom
Rosegold
Skladom
Odkladací stolík 3 ks Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks Dekorhome
Biela
Nie je skladom
87.30 €
Čierna
Nie je skladom
97.20 €
Měděná
Nie je skladom
95.50 €
Dvojmiestna pohovka LUANA
Dvojmiestna pohovka LUANA
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €



































