- Domov
- Nábytok
- Predsieň
- Predsieňové steny
- Predsieňová zostava dub / biela Dekorhome
Predsieňová zostava dub / biela Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento drevený nábytok do predsiene 3 v 1 zahŕňa botník, zrkadlo s dreveným rámom a drevený vešiak na kabáty, a ponúka tak veľké množstvo úložných možností.
Vo štýlovo dizajnovanom botníku je veľká priehradka so strednou prepážkou, do ktorej si ľahko zorganizujete svoju obuv, takže už nikdy nezakopnete o topánky rozhádzané po podlahe.
Vešiak na kabáty je vybavený 4 robustnými kovovými háčikmi na kabáty.
Zrkadlo je dostatočne veľké, aby ste sa mohli pred odchodom z domu dobre upraviť.
Botník je vyrobený z kvalitného dreva a jeho zostavenie je ľahké.
Farba:
biela / dub
Materiál:
drevotrieska / plast / kov / sklo / masívne drevo
Rozmery botníka:
šírka: 80 cm
hĺbka: 27 cm
výška: 46,5 cm
Rozmery vešiaka:
šírka: 45 cm
výška: 100 cm
Rozmery zrkadla:
šírka: 30 cm
výška: 100 cm
Hmotnosť:
21,7 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: botník, zrkadlo, vešiak na kabáty
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 30 cm, 45 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 27 cm |
| VÝŠKA | 46,5 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,7 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Masívne drevo, Plast, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x botník, 1x vešiakový panel, 1x zrkadlo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Výklopný |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vešiaková police DTD Dekorhome
Vešiaková police DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
60.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
58.90 €
Sivá
Nie je skladom
54.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
58.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
53.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
48 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
71.60 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
51 €
Černá lesk
Nie je skladom
53.20 €









