Posteľ SOFIA 160
Telefonická objednávka
Posteľ SOFIA je vyrobená v kombinácii eko kože a masívneho dreva. Dodá eleganciu, moderný dizajn a pohodlie do Vašej spálne.
Posteľ sa dodáva v bielom farebnom prevedení.
V cene postele je rošt bez matraca. Odporúčame matrac POLARIS z našej ponuky.
Farba:
biela
Materiál:
eko koža / drevo
Rozmery:
šírka: 172 cm
hĺbka: 221 cm
výška čela: 107 cm
plocha lôžka: 160x200 cm
výška nožičiek: 12 cm
výška ložnej plochy od zeme: 37 cm
počet lamiel: 28
Hmotnosť:
59 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 172,5 cm |
| HĹBKA | 221 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 37,5 cm |
| TYP ROŠTU | Pevný |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 172,5 cm |
| HĹBKA | 221 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 37,5 cm |
| TYP ROŠTU | Pevný |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


