Posteľ HERRERA VELVET 160
Telefonická objednávka
Elegantná posteľ HERRERA VELVET 160 je skvelá voľba do každej modernej spálne. Posteľ je čalúnená zamatovou látkou Bluvel s výrazným dekoratívnym prešívaním. Stojí na štyroch nohách v čiernej farbe.
Súčasťou postele je rám s lamelovým roštom.
Matrac nie je súčasťou!
Farba:
sivá / čierna
staroružová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 178 cm
hĺbka: 225 cm
výška: 101 cm
rozmer lôžka: 160 x 200 cm
výška ložnej plochy od zeme: 47 cm
výška bočnice: 26 cm
výška nožičiek: 20 cm
Hmotnosť:
71 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 178 cm |
| HĹBKA | 225 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 71 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 47 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Nočný stolík CASSINA
Nočný stolík CASSINA
Prírodná
Skladom
Ořech
Skladom
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Biela
Odoslanie do 14 dní
469.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
503.70 €
Šatní skriňa MOBIUS SZAFA 2D
Šatníková skriňa GWEN 70429
Šatníková skriňa GWEN 70429
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
376.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
323.40 €




