🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳

| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 42,2 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| SKLADACIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 42,2 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| SKLADACIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.