- Domov
- Obývacia izba
- Podstavec pod kvetináč 4 ks Dekorhome
Podstavec pod kvetináč 4 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
S týmito praktickými vozíkmi na rastliny môžete rýchlo a bez námahy presúvať svoje rastliny v kvetináčoch.
Vyrobený z WPC (drevoplastový kompozit), vozík na rastliny toho veľa vydrží, je odolný proti poveternostným vplyvom a vhodný na vonkajšie použitie. Vozík na hrantíky má nosnosť až 170 kg, takže je ideálny na každodenné použitie. S kolieskami otočnými o 360 stupňov je možné prepravný vozík flexibilne presúvať. Pomocou bŕzd na dvoch kolieskach je možné vozík ľahko zaaretovať.
Farba:
hnedá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
WPC
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 7,5 cm
Nosnosť:
170 kg / 1 vozík
Hmotnosť:
5,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 7,5 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| MATERIÁL | WPC (drevoplast) |
| KOLIESKA | Plastová |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Stojan na kvety s kolieskami 8patrový Dekorhome
Stojan na kvety s kolieskami 8patrový Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
76.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
76.40 €
Stojan na kvety s kolieskami 5patrový Dekorhome
Stojan na kvety s kolieskami 5patrový Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
58.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
54.10 €
Stojan na kvety 5patrový Dekorhome
Stojan na kvety 5patrový Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
57.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
54.30 €









