- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný pivný set - stôl a lavica
- Pivní set stůl se 2 lavicemi 118 cm jedle skládací
Pivní set stůl se 2 lavicemi 118 cm jedle skládací
Kód produktu: 42205
Telefonická objednávka
Tento vysoko kvalitný drevený záhradný set pozostáva z pivného stola a 2 vhodných lavičiek.
S jeho pomocou vytvoríte lákavé posedenie na vašej záhrade alebo terase.
Stôl i lavičky sa dajú zložiť, aby vám ušetrili úložný priestor.
Tento set, vyrobený z dreva čínskej jedľa a kovu, je vysoko rezistentné a odolný.
Farba:
prírodná / čierna
Rozmery lavičky:
šírka: 118 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 78,5 cm
výška sedu: 46 cm
Rozmery stola:
šírka: 118 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 75 cm
Materiál:
masívne drevo čínske jedľa / kovový rám
Hmotnosť:
29 kg

Zobraziť viac

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 118 cm |
| HĹBKA | 24 cm, 46 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 78,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 118 cm |
| HĹBKA STOLU | 46 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA LAVIČKY | 118 cm |
| HĹBKA LAVIČKY | 24 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 78,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 118 cm |
| HĹBKA | 24 cm, 46 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 78,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 118 cm |
| HĹBKA STOLU | 46 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA LAVIČKY | 118 cm |
| HĹBKA LAVIČKY | 24 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 78,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradný altánok so závesmi 3x3 m Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
1 068.20 €
1 228.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 3x3m EKONOMY 3 steny
Skladom
u vás do 06.05.2026
191.80 €
234.90 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 3x4,5m EKONOMY
Skladom
u vás do 06.05.2026
228 €
267.20 €
Přidat do oblíbených













