- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- PC stôl na kolieskach TARAK
PC stôl na kolieskach TARAK
Telefonická objednávka
PC stôl TARAK je pojazdný, ľahkú manipuláciu majú na starosti kolieska. Využijete ho aj vtedy, ak potrebujete k práci iné zariadenie, tento PC stôl jednoducho presuniete k nemu.
Ideálny aj na hranie hier a iné kreatívne aktivity. Vyrobený je z kovu s čiernym náterom. Doska stola, výsuvná doska na klávesnicu aj polica sú z DTD fóliovanej v čiernom prevedení. Police sa nachádza v spodnej časti stola.
Farba:
čierna
Materiál:
DTD fóliovaná / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 73 cm
Hmotnosť:
9 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kancelárska stolička SELVA
Kancelárska stolička VALDEZ
Kancelárska stolička VALDEZ
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom












