🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Moderný nočný stolík PRIMA 3 je veľmi zaujímavo celý čalúnený jemnou látkou Velvet a to v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá.
Stolík disponuje úložným priestorom v podobe dvoch šuplíkov.
Farba:
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 54 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| TYP STOLA | Nočný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Prírodná
Skladom
Ořech
Skladom