🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Jednoduchý, ale štýlový nočný stolík CASSINA ponúka praktický úložný priestor v podobe šuplíku.
Stolík je vyrobený v kombinácii dyhované MDF a kaučukovníkových v dvoch farebných variantoch: prírodné a orech.
Vďaka svojej výške je ideálnou voľbou k vyšším alebo boxspringovým posteliam.
Farba:
prírodné
orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
dyhovaná MDF / kaučukovníkové
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 53 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Nočný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.