- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočné
- Nočný stolík ARKAS Dekorhome
Nočný stolík ARKAS Dekorhome
Kód produktu: INVI47561
Telefonická objednávka
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda ATLAS Dekorhome
Varianty produktu
Akácia
Odoslanie do 14 dní
900.40 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
977.90 €
Komoda ATLAS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
900.40 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
977.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 900.40 €
1 228.40 €
Přidat do oblíbených
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Varianty produktu
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
120.20 €
Přidat do oblíbených
Poličky 3 ks ARTEMIS Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Poličky 3 ks ARTEMIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
230.60 €
Přidat do oblíbených






