- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné svetlo YAN 1xE14
Nástenné svetlo YAN 1xE14
Telefonická objednávka
Jednoduchosť a elegancia vyžarujú z nástennej lampy YAN vhodné najmä do hotelových interiérov, ale skvele sa hodí aj do domácich priestorov.
Na kovovom tele lampy s kruhovou základňou je usadené látkové tienidlo v bielej farbe, ktoré dokonale osvetľuje priestor okolo seba.
Farba:
strieborná (chróm) / biela
zlatá (patina) / biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka / PVC
Rozmery:
šírka: 12 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 24 cm
výška tienidla: 15 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 12 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 24 cm |
| PRIEMER | 12 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Boxspringová posteľ LYDIA 90
Posteľ s úložným priestorom MARIAM
Posteľ s úložným priestorom MARIAM
160 x 200 cm SkladomBoxspringová posteľ GIANA 90
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom














