- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné svetlo CHROME LED
Nástenné svetlo CHROME LED
Telefonická objednávka
Kombinácia chrómu s priehľadnými akrylovými kryštálmi vytvára štýlové a elegantné svietidlo, ktoré bude skvelým dekoratívnym prvkom najmä v kúpeľni nad zrkadlom. Priehľadné akrylové kryštály umožňujú svetlu prenikať a krásne sa rozptýlia, čo vytvára efektívne a očarujúce osvetlenie. Tieto kryštály sa tiež odrážajú v zrkadlovom povrchu chrómovej základne, čo dodáva svetlu ďalšiu dimenziu a žiarivý lesk.
Farba:
chróm
Materiál:
akryl / kov
Rozmery:
šírka: 38 cm
hĺbka: 11 cm
výška: 5 cm
napätie: 230V/ 50Hz
svetelný tok 250 lm
teplota farieb: 6200-6500K (studená)
Hmotnosť:
0,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| HĹBKA | 11 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kúpeľňový set 3 ks Dekorhome
Kúpeľňová skrinka vysoká Dekorhome
Kúpeľňová skrinka vysoká Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
91.70 €
Sivá
Nie je skladom
122.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
108 €
Šedá lesk
Nie je skladom
126.20 €
Dub sonoma
Nie je skladom
134.80 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
117 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
84.40 €
Černá lesk
Nie je skladom
142.10 €






