🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
| FARBA | černá |
|---|---|
| ŠÍRKA | 20 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 165 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,3 kg |
| MATERIÁL | Stal |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
| PRÍKON | 5W |
| TYP OSVETLENIA | Stojací |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.