- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo MEMORY
Kreslo MEMORY
Telefonická objednávka
Štýlové kreslo MEMORY vás oslní svojim zaujimavým a netypickým dizajnom. Skvele sa bude hodiť do reprezentačných priestorov, do hál či vstupných predsiení, ale svoje miesto nájde aj ako solitér v obývacej izbe.
Konštrukcia je vyrobená z bukového dreva, ktoré je lakované v odtieni eben. Operadlo a sedadlo je čalúnené príjemnou zamatovou látkou s dekoratívnym prešívaním prešívaním v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
horčicová / eben
vínová / eben
tmavozelená / eben
sivá / eben
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne bukové drevo / zamatová látka
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 84 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Stojacia lampa ROMADekorhome
Stojacia lampa BANGUI 175 - 205 cm Dekorhome
Stojacia lampa BANGUI 175 - 205 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Oranžová
Nie je skladom
137.50 €
3miestna pohovka Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
386.40 €
Čierna
Nie je skladom
393.90 €
Zelená
Nie je skladom
393.90 €
Ružová
Nie je skladom
386.40 €
Krémová
Nie je skladom
393.90 €
Modrá
Nie je skladom
393.90 €
Vínová
Nie je skladom
386.40 €
Tmavosivá
Nie je skladom
393.90 €
Žltá
Nie je skladom
356.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
393.90 €






