- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo látka / drevo Dekorhome
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše kresielko v škandinávskom štýle premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám.
Sedačka je čalúnená na dotyk mäkkou látkou a má husto polstrované matrace, na ktorých sa vám bude pohodlne odpočívať.
Celú konštrukciu podopiera drevený rám, ktorý nábytku zároveň dodáva na stabilite.
Kreslo ponúkame v celej škále farebných vyhotovení.
Farba:
svetlosivá
hnedá
krémová
modrá
zelená
čierna
žltá
vínová
sivohnedá taupe
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne borovicové drevo / kaučukovníkové
výplň matraca na sedák: penový molitan
výplň matraca na operadlo: PP bavlna
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 44 cm
Hmotnosť:
14,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x kreslo, 1 x poduška na sedadlo, 1 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masívne drevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x poduška na operadlo, 1x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masívne drevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x poduška na operadlo, 1x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
244.60 €
Sivá
Nie je skladom
244.60 €
Tmavosivá
Nie je skladom
244.60 €
Petrolejová
Nie je skladom
243.10 €
Žltá
Nie je skladom
241.70 €
Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome
Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
331.10 €
Zelená
Nie je skladom
392.40 €
Modrá
Nie je skladom
400.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
436.30 €
Žltá
Nie je skladom
328.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
395.50 €
Lavica látka / drevo Dekorhome
Lavica látka / drevo Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
237.40 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
240 €
Trojmiestna pohovka látka / drevo Dekorhome
Paraván biela / prírodná Dekorhome
Paraván biela / prírodná Dekorhome
3 Nie je skladom 118.50 € 4 Nie je skladom 193.80 € 5 Nie je skladom 232.50 € 6 Nie je skladom 176.20 €Paraván 5dielny drevo / látka Dekorhome
Paraván 5dielny drevo / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
86.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
120.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
95.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
135.60 €

















