- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová konzolová jedálenská stolička NYX v industriálnom štýle je čalúnená látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože v troch farebných variantoch: hnedá, sivohnedá taupe a sivá. Stojí na pohupovej podnoži z lakovaného železa v čiernej farbe. Stolička je doplnená kovovými podrúčkami s čalúnením. Zvárané švy a farebné prechody sú zamýšľanými dizajnovými prvkami.
Konzolovú stoličku NYX odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série NYX.
Farba:
hnedá / čierna
sivohnedá taupe / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 42 cm
výška podrúčiek: 17 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Zelená
Nie je skladom
365.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Chesterfield barová stolička FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová stolička FRIXON Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
327.10 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
327.10 €









