- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík masívne drevo/kov Dekorhome
Konferenčný stolík masívne drevo/kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento konferenčný stolík z masívneho dreva je ako štýlový, tak praktický. Elegantný dizajn tohto stolíka v každej miestnosti na prvý pohľad zaujme. Stôl má pevnú vrchnú dosku, na ktorú sa dajú umiestniť dekoračné predmety, ako je misa s ovocím alebo váza.
Tento konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dreva. Je celý vyrobený ručne a krásna štruktúra dreva dáva každému kusu nábytku jedinečný charakter, ktorým sa odlišuje od všetkých ostatných. Oceľové nohy prispievajú k jeho robustnej konštrukcii.
Dôležité upozornenie: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, každý kus nábytku je teda unikátny. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
recyklované drevo / čierna
sheesham / strieborná
mangovník / biela
mangovník / čierna
Výber farby stolíka zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 35 cm
Hmotnosť:
17,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Konferenčný stolík 2 ks KASTLER TYP 2
Konferenčný stolík 2 ks KASTLER TYP 2
Biela
Odoslanie do 14 dní
52.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
52.90 €
Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 10 dní
251.80 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
229 €














