🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳




| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 38 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 38 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 34 cm, 44 cm |
| PRIEMER | 38 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg, 20 kg |
| MATERIÁL | MDF |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.