- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Dizajnové a moderné
- Konferenčný stolík
Konferenčný stolík
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STOLÍK – SKLENENÝ STÔL DO OBÝVAČKY
Dodajte svojmu interiéru moderný štýl. Kombinácia dosky v dekore bieleho mramoru, odolnej sklenenej police a čiernych oceľových nôh pôsobí elegantne, čisto a nadčasovo. Tento konferenčný stolík sa ľahko začlení do akéhokoľvek priestoru – od minimalistického po klasický.
Nestabilný nábytok nemá nikto rád. Pevná vrchná doska, robustná polica z tvrdeného skla, oceľové nohy a rozšírené zakončenie podnožia zaručujú vysokú stabilitu aj dlhú životnosť.
Na spodnú sklenenú policu pohodlne uložíte časopisy, knihy, kvety či dekorácie. Horná doska zas poslúži na servírovanie kávy, čaju alebo drobného občerstvenia.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biely mramor / čierna
Materiál:
DTS / oceľ / tvrdené sklo
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 44,5 cm
Hmotnosť:
čistá: 13,6 kg
hrubá: 15,8 kg
Nosnosť:
20 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 44,5 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Polyester |
| NOHY STOLA | 1 noha, 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








