- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda so šuplíkmi Dekorhom
Telefonická objednávka
Táto odkladacia skrinka v koloniálnom štýle vyžaruje rustikálny šarm a okamžite skrášli zariadenie vašej spálne, salónu či obývacej izby.
Príborník má pevnú hornú dosku, ktorá sa skvele hodí na vystavenie dekoratívnych predmetov, zarámovaných fotografií či izbových rastlín. Šesť zásuviek a dve zatváracie priehradky vám poskytnú veľa priestoru, kam si môžete prehľadne uložiť celý rad menších vecí, aby ste ich mali pekne po ruke.
Farba:
hnedá / šedá / čierna
Materiál:
masívne teakové drevo
Celkové rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
28 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
285.20 €










