🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Komoda MARIO NEW G-4 pozostáva zo skrinky a jedného šuplíku. Skrinka je s dvierkami, za ktorými nájdete dve police.
Vyrobená je z kvalitnej DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub sonoma.
Predsieňová zostava MARIO NEW v trendovom prevedení dub sonoma splní všetky vaše požiadavky.
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka: 60,2 cm
Hĺbka: 30,6 cm
Výška: 95,9 cm
Nosnosť police aj šuplíku: 5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60,2 cm |
| HĹBKA | 30,5 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.