- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda KALYPSO Dekorhome
Komoda KALYPSO Dekorhome
Kód produktu: INVI40882
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Orientálny, Rustikálny, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo, Sklo |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| DVERE | Posuvné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Barový stôl THOR Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 369.70 €
529.30 €
Přidat do oblíbených
Nástenný vešiak s tabuľou KALYPSO Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
120.20 €
Přidat do oblíbených







