- Domov
- Obývacia izba
- Komody
- Komoda IOKASTE Dekorhome
Komoda IOKASTE Dekorhome
Kód produktu: INVI40126+
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Vidiecky, Rustikálny, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Lavica recyklované drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 234 €
245.90 €
286.30 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Odoslanie do 14 dní
159 €
227.30 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl THOR Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 369.70 €
529.30 €
Přidat do oblíbených














