- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo MOREL
Kancelárske kreslo MOREL
Telefonická objednávka
Kancelárske kreslo MOREL zaujme svojím originálnym retro dizajnom. Je čalúnené látkou v sivej farbe.
Kreslo je vybavené mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.
Kríž je z chrómovaného kovu s piatimi plastovými kolieskami.
Farba:
sivá / chróm
Materiál:
látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 75 - 84 cm
výška sedu: 45 - 54 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
9 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Stôl s regálom NARVIK B1
Stôl s regálom NARVIK B1
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
Počítačový stôl na kolieskach Dekorhome
Počítačový stôl na kolieskach Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
86.50 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
88 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
82.10 €









