- Domov
- Jedálenský stôl MORATA - POSLEDNÝ KUS
Jedálenský stôl MORATA - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
Pokiaľ hľadáte krásny a elegantný stôl, ktorý dodá lesk a šmrnc vášmu interiéru, bude glamour stôl MORATA perfektnou voľbou!
Jeho okrúhla mramorová doska z keramiky poskytne príjemnú a intímnu atmosféru pri stolovaní. Zlaté prvky mu navyše dodávajú jedinečné kúzlo, vďaka ktorému sa stôl v štýle glamour hodí do moderného aj klasického interiéru. Vďaka menšiemu priemeru je vhodný aj do menších miestností, kde nie je miesto pre väčší nábytok.
Stôl je vyrobený z odolných a kvalitných materiálov. Keramická doska je nielen mimoriadne elegantná, ale taktiež sa ľahko čistí a je veľmi odolná. Nohy a ozdobné prvky z ocele zaisťujú pevnosť a stabilitu.
Farba:
biely mramor / čierna / zlatá
Materiál:
keramika / lakovaná oceľ / nerezová oceľ
Rozmery:
šírka: 79 cm
hĺbka: 79 cm
výška: 74 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 79 cm |
| HĹBKA | 79 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRIEMER | 79 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo K489
Jedálenské kreslo K489
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom












