- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 1+2 KABIR
Jedálenský set 1+2 KABIR
Kód produktu: V-CH-KABIR_KWADRAT-ZESTAW
Telefonická objednávka
Jedálenská zostava KABIR obsahuje štvorcový stôl a dve stoličky. Zostava je vyrobená z laminovanej MDF vo farbe dub san remo a kovové konštrukcie z čierno lakovanej ocele.
Farba:
dub san remo / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery stola:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka sedadla: 40 cm
výška sedadla: 45 cm
celková výška: 82 cm
hĺbka: 50 cm
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 50 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 82 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 50 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 82 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty2
Jedálenský set 4+1 FAUST
Varianty produktu
Dub
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Jedálenský set 4+1 FAUST
Dub
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
107.30 €
125.20 €
Přidat do oblíbených

