🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Jedálenské kreslo ODOVEL je moderné a pohodlné.
Vyrobené je zo zamatovej látky v niekoľkých farebných variantoch, ktorá dodá kreslu elegantný a luxusný nádych.
Nohy sú kovové lakované čiernou farbou alebo vo farbe buku.
Farba:
krémová / čierna
mentolová / buk
sivohnedá / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Velvet / kov
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 78 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 47,5 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
7,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Nie je skladom
219.90 €
Čierna
Nie je skladom
211.10 €
Zelená
Nie je skladom
200.20 €
Krémová
Nie je skladom
281.60 €
Modrá
Nie je skladom
211.10 €
Vínová
Nie je skladom
219.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
206.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
167.40 €
Žltá
Nie je skladom
167.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
219.90 €
Hnedá
Nie je skladom
184.60 €
Čierna
Nie je skladom
266 €
Zelená
Nie je skladom
245 €
Krémová
Nie je skladom
236.10 €
Modrá
Nie je skladom
216.60 €
Vínová
Nie je skladom
260 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
234.50 €
Tmavosivá
Nie je skladom
170.70 €
Hořčicová
Nie je skladom
210.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
245 €