- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička 2 ks BÉLOS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks BÉLOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnová jedálenská stolička BÉLOS v art-deco štýle upúta každú vašu návštevu na prvý pohľad. Skvelá voľba do modernej jedálne.
Stolička je čalúnená zamatovou látkou v piatich farebných variantoch: žltá, tyrkysová, sivá a čierna. Operadlo je ozdobené kvetinovým alebo leopardím vzorom. Rám stoličky a štyri nohy sú vyrobené z kovu, lakovaného čiernou farbou. Nohy sú zakončené zlatými koncovkami.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Farba:
žltá / vzor kvety / zlatá
tyrkysová / vzor kvety / zlatá
sivá / vzor kvety / zlatá
čierna / vzor kvety / zlatá
čierna / vzor leopard / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 83 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška operadla: 39 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička LADON Dekorhome
Barová stolička LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
156.60 €
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Borovica
Nie je skladom
458.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
348.70 €















