- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie
- Hojdacie kreslo s podnožkou KAIROS
Hojdacie kreslo s podnožkou KAIROS
Telefonická objednávka
HÚPACIE KRESLO S PODNOŽKOU KAIROS
Prečítajte si knihu alebo si doprajte odpočinok po námahavom dni v pohodlnom relaxačnom hojdacom kresle KAIROS. Výhodou kresla je hojdací mechanizmus zaisťujúci jemné kývanie a relaxáciu. Zvýšiť komfort a skvalitniť relax môžete aj vďaka podnoži, ktorá tiež disponuje hojdacím mechanizmom ako kreslo. Relax, pohoda a hojdanie v kresle KAIROS sa pre vás stane každodenným rituálom.
MATERIÁLY
Na výrobu konštrukcie bolo použité masívne kaučukové drevo v čiernom farebnom prevedení. O pohodlné sedenie, opretie chrbta a komfortné podloženie nôh sa postarajú vankúše v príjemnej sivej farbe vyplnené molitánom. Poťah na vankúšoch nie je snímateľný a odporúčame ho čistiť iba vlhkou handričkou. 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna / sivá
Materiál:
kaučukovníkové drevo / látka / molitan / kov
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 100 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 46 cm
rozmery podnožky: 53x39x35 cm
rozmery chrbtovej opierky: 60x65 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
25 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA TABURETU | 53 cm |
| HĹBKA TABURETU | 39 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA TABURETU | 53 cm |
| HĹBKA TABURETU | 39 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








