- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie kreslo AGATON
Hojdacie kreslo AGATON
Kód produktu: KO0000396855
Telefonická objednávka
HÚPACIE KRESLO AGATON
AGATON, hojdacie kreslo, ktoré je navrhnuté tak, aby vás jemne kolísalo dopredu a dozadu. Vďaka robustnému výpletu zaistí pohodlie a maximálny komfort. Ideálne na relaxáciu, čítanie kníh alebo odpočinku. Na prvý pohľad zaujme v obývacej izbe, na terase či spálni.

ELEGANTNÝ DIZAJN A KVALITNÉ MATERIÁLY
AGATON je vyrobený z prírodného ratanu v medovom alebo tmavohnedom prevedení. Súčasťou hojdacieho kresla je bavlnený vankúš, ktorého poťah je vyplnený materiálom Semi Dacron v béžovej farbe. Kreslo, ktorého dizajn a štýl zaručia maximálny komfort a celkový dizajn prostredia.
- medová / béžová
- tmavohnedá / béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / ratan
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 130 cm
výška: 100/110 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 68 cm
šírka chrbtovej nopierky: 48 cm
výška operadla: 70 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
13,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 100 cm, 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Ratan |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 68 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 70 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenský stôl PRIAMOS Dekorhome
Skladom
od 425.10 €
607.30 €
Přidat do oblíbených






















