- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Elektrické polohovacie TV kreslo DOURO
Elektrické polohovacie TV kreslo DOURO
Kód produktu: 0000394509
Telefonická objednávka
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 90 cm, 162 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 90 cm, 162 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík hnedá / čierna Dekorhome
Varianty produktu
Akácia
Nie je skladom
239.80 €
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 10 dní
216.80 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
173.20 €
Konferenčný stolík hnedá / čierna Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
239.80 €
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 10 dní
216.80 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
173.20 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 166 €
od 173.20 €
201.60 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík masívne drevo / kov Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
223.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
156 €
Konferenčný stolík masívne drevo / kov Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
223.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
156 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 163 €
od 156 €
180.10 €
Přidat do oblíbených
TV stolík ABETO 200
Dostupnosť podľa variant
305.60 €
336.60 €
Přidat do oblíbených









