- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Relaxačné
- Elektrické polohovacie kreslo TV-7072
Elektrické polohovacie kreslo TV-7072
Telefonická objednávka
ELEKTRICKÉ POLOHOVACIE KRESLO TV-7072
Predstavte si chvíľu, ktorú si zaslúžite. Po náročnom dni sa konečne dostávate domov, kde na vás čaká to najlepšie miesto pod slnkom – Vaše nové TV kreslo. Nielenže sa stane vašou osobnou oázou relaxácie, ale bude aj štýlovým doplnkom vašej obývačky. Keď sa zaboríte do mäkkého polstrovania, okolitý svet sa vytratí a umožní vám chvíle pokojného odpočinku aj sústredenej práce.
POHODLIE
Vďaka elektrickému ovládaniu a dvom motorom je možné kreslo ľahko polohovať. Špeciálna výklopná funkcia uľahčuje vstávanie. Polstrované podrúčky a ergonomický tvar poskytujú dokonalú oporu pri odpočinku. Tento štýlový a praktický kus nábytku perfektne doplní každý interiér a prinesie do vášho domova kúsok luxusu aj pohodlia.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Ponorte sa do industriálnej elegancie kresla TV-7072, kde sa luxus snúbi s udržateľnosťou. Tento kúsok vyrobený z vysoko kvalitnej látky v dvoch farebných variantoch nielenže rešpektuje životné prostredie, ale tiež vás zahalí do úplného pohodlia.
- hľuzovková
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / PU pena / kov
Rozmery:
šírka: 82 cm
hĺbka: 98 cm
výška: 99 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
50 kg


MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
59.90 €
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
137.50 €





















































