- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Relaxačné
- Elektrické polohovacie kreslo TV-5482
Elektrické polohovacie kreslo TV-5482
Telefonická objednávka
ELEKTRICKÉ POLOHOVACIE KRESLO TV-5482
Predstavte si chvíľu, ktorú si zaslúžite. Po náročnom dni sa konečne dostávate domov, kde na vás čaká to najlepšie miesto pod slnkom – Vaše nové TV kreslo. Nielenže sa stane vašou osobnou oázou relaxácie, ale bude aj štýlovým doplnkom vašej obývačky. Keď sa zaboríte do mäkkého polstrovania, okolitý svet sa vytratí a umožní vám chvíle pokojného odpočinku aj sústredenej práce.
POHODLIE
Kreslo TV-5482 je vybavené funkciou elektrického polohovania, ktorá vám umožní nájsť optimálnu pozíciu na relaxáciu. Vďaka elektrickému káblovému ovládaniu ľahko nastavíte polohovanie podľa svojich potrieb, zatiaľ čo vyklápacia funkcia uľahčuje vstávanie. Praktické prídavné kolieska umožňujú ľahkú manipuláciu, takže kreslo ľahšie presuniete kamkoľvek potrebujete. Mäkké podrúčky, kvalitná výplň z PU peny a pohodlné vlnovcové výstuhy sedadla zaisťujú maximálny komfort.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Ponorte sa do industriálnej elegancie kresla TV-5482, kde sa luxus snúbi s udržateľnosťou. Tento kúsok vyrobený z vysoko kvalitnej látky v dvoch farebných variantoch nielenže rešpektuje životné prostredie, ale tiež vás zahalí do úplného pohodlia.
- krémová
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / PU pena / kov
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 87 cm
výška: 100 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
45 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
59.90 €
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
137.50 €





















































