- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné a štýlové dvojité TV kreslo má uprostred opierku so skrytou priehradkou a navyše dva držiaky nápojov. Vďaka páčke na bočnej strane sa jednoducho vytiahne opierka nôh pre maximálny pohodlie. Opierka chrbta sa sklopí dozadu.
Kreslo je čalúnené atickú hnedú látka vo vzhľade brúsenej kože. Toto dvojité kreslo bude skvelou voľbou pre vášnivých divákov, ktorí si chcú pripadať ako v kine.
Farba:
hnedá
Materiál:
látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 188 cm
hĺbka: 93 - 140 cm
výška: 78 - 102 cm
šírka sedu: 56 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 65 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 188 cm |
| HĹBKA | 93 cm, 140 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg, 240 kg |
| MATERIÁL | Látka, Polyester |
| ŠÍRKA SEDU | 56 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Taburet látka / drevo Dekorhome
Taburet látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
110.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
100.20 €
Zelená
Nie je skladom
110.40 €
Krémová
Nie je skladom
123.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
132.70 €
Vínová
Nie je skladom
115 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
130.40 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
129.20 €
Žltá
Nie je skladom
109.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
133.30 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Odkladací stolík 3 ks AF-3003
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stříbrná
Nie je skladom
199.90 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
222.70 €
Koberec STELLAN
Taburet IKAROS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €







