- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- Detský písací stôl JULIA
Detský písací stôl JULIA
Kód produktu: V-CH-JULIA-BIURKO
Telefonická objednávka
Detský písací stôl JULIA s nastaviteľnou výškou a uhlom písacie dosky je vyrobený z lakovaného borovicového dreva.
Doska stola je možné sklopiť pod rôznymi uhlami a možno nastaviť aj výšku dosky podľa potreby.
Stôl sa dodáva vo farebnom prevedení borovice.
K stolu možno dokúpiť pojazdný kontajner Nils.
Farba:
borovica
Materiál:
lakované borovicové drevo
Rozmery stola:
šírka: 109 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 63-96 cm
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 109 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 63 cm, 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská stolička ANDY
Dostupnosť podľa variant
od 77.10 €
83.20 €
Přidat do oblíbených
Detská stolička GONZO 2
Dostupnosť podľa variant
81.50 €
90.70 €
Přidat do oblíbených
Detská stolička PURE
Dostupnosť podľa variant
55.60 €
60.80 €
Přidat do oblíbených

